Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

Binance “pumpuje“ cenu Binance Coin (BNB). Blíži sa historickému maximu

Článok

Binance Coin
Binance Coin

Kým väčšinu najhodnotnejších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie delí od svojho all-time-high (ATH) v dolároch poriadny kus, Binance Coin je na  najlepšej ceste vytvoriť svoje nové maximum už v najbližších mesiacoch.

Kým Bitcoin je aktuálne oproti svojmu maximu v mínuse takmer 80% a EthereumRipple viac než 90%, Binance Coin delí od hodnoty $24.37, ktorú dosiahol pred 443 dňami, už len 31%. Vzhľadom na súčasný medvedí trh, počas ktorého ubudlo z trhu viac než 600 miliárd dolárov, ide o priam neuveriteľný kúsok.

Binance Coin rastie stabilne vďaka novinkám, s ktorými prichádza burza Binance. Rast za posledných 24 hodín však má na svedomí jedna konkrétna správa. Burza Binance na svojom oficiálnom blogu včera poobede oznámila, že mení podmienky zapojenia sa do Binance Launchpadu, čo je akýsi interný predpredaj tokenov nových nádejných kryptoprojektov. V rámci Binance Launchpadu sa úspešne realizovali predpredaje tokenov BitTorrent (BTT), Fetch AI (FET) a naposledy Celer Network (CELR).

Treba zdôrazniť, že o zapojenie sa do Binance Launchpadu je veľký záujem medzi špekulantmi, pretože cena tokenov je v predpredaji výrazne nižšia, než predpokladaný nárast ich hodnoty po zalistovaní na burze (hodnota tokenov BTT a FET vzrástla oproti predpredaju viac než štvornásobne). Samozrejme nejde o investičnú radu.

Kým doteraz bolo možné zapojiť sa do tohto predpredaja bez podmienky držania väčšieho množstva Binance Coinov (BNB), teraz sa to mení.

Nové pravidlá podporujú rast ceny BNB

Podľa nových pravidiel sa najbližších launchpadov na Binance budú môcť zúčastniť len tí zákazníci burzy, ktorí budú disponovať aspoň 100 BNB (aktuálne ide o hodnotu viac ako 1600 dolárov). Ani to však nemusí stačiť. Okrem toho musia byť vyžrebovaní v následnej lotérii.

Zjednodušene povedané, aby ste sa mohli zapojiť do najbližších Binance Launchpad, musíte sa prihlásiť do lotérie. V nej budete vlastniť jeden až 5 tiketov, podľa toho, aké veľké množstvo Binance Coinov budete držať na svojom účte v priebehu predchádzajúcich 20 dní (v priemere).

Ak budete vlastniť v priemere medzi 100 až 200 BNB, dostanete do lotérie 1 tiket.
Ak medzi 200-300, dostanete 2 tikety.
Ak medzi 300-400, dostanete 3 tikety.
ak medzi 400-500, dostanete 4 tikety.
Ak viac než 500, dostanete 5 tiketov.

Binance upozorňuje, že aj keby ste mali napríklad v priemere 201 BNB tokenov v priebehu posledných 20 dní, no deň pred žrebovaním klesne vaša hodnota BNB tokenov na účte na 199, dostanete len 1 tiket.

Viac detailov o tom, ako bude fungovať lotéria a ďalšie launchpady sa dočítate priamo na stránke Binance.

Summa summarum, Binance týmto krokom výrazne prispieva k rastu hodnoty Binance Coinu (BNB). Vzhľadom na terajšiu popularitu Binance Launchpadov sa dalo čakať, že burza pristúpi ku kroku, ktorým podporí rast hodnoty vlastnej kryptomeny, či už je to niekomu sympatické, alebo nie.

Zdroj: binance

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.   

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne