Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Binance čoskoro spustí vlastné NFT trhovisko

Článok

Binance NFT
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia kryptomenová burza Binance po tokenizovaných akciách gigantov typu Apple, Tesla či Microsoft zaostrila aj na trh s čoraz populárnejšími nefungibilnými tokenmi, čiže NFT. Podľa čerstvej tlačovej správy už čoskoro sprístupní vlastné online trhovisko zamerané na tento segment.

Trhovisko s NFT tokenmi pod záštitou Binance sa má vyznačovať nízkymi poplatkami, prehľadným užívateľským prostredím a vysokou likviditou. Binance tvrdí, že sa rýchlo stane popredným svetovým trhom s NFT so širokou ponukou zbierkových predmetov vo všetkých formách od vizuálneho umenia, až po hudbu, hry či šport.

,,Našim cieľom je priniesť na trh najväčšiu NFT tradingu platformu na svete s najlepším rozhraním,” tvrdí burza, ktorá už medzitým spustila aj vstupnú stránku pre Binance NFT, ktorá umožňuje umelcom a tvorcom nadviazať prvotný kontakt týkajúci sa spolupráce.

Dôležité je poznamenať, že NFT trhovisko bude zdieľať rovnaký systém účtov ako Binance.com, čo znamená, že ak už máte účet na Binance, môžete ho použiť aj v prípade tejto platformy.

Zároveň vás upozorňujeme, že ak sa na Binance ešte len plánujete registrovať, nezabudnite použiť náš link s 20% zľavou na poplatky za obchodovanie na Binance.

Veľká recenzia kryptoburzy Binance: História, produkty, Binance Coin či bezpečnosť

,,Binance slúži miliónom používateľov pocelom svete, z ktorých mnohí teraz získajú prístup k rozvíjajúcemu sa sektoru NFT. V súlade s našim záväzkom ku globálnej slobode peňazí bude trhovisko Binance NFT podporovať aj tvorcov tokenov malých hodnôt svojou vysokou likviditou a lacnými poplatkami pre užívateľov,” doplnil k tejto novinke šéf burzy Binance Changpeng Zhao, ktorý je známy aj pod skratkou CZ.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne