Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Binance Launchpad: Celer Network (CELR) sa vypredal za 17 minút!

Článok

Celer Binance
Celer Binance

Na burze Binance včera prebehol tretí úspešný Bininace Launchpad, čo je akési novodobé interné “ICO”, počas ktorého sa predpredávajú tokeny nového kryptomenového projektu.

Najnovší launchpad sa týkal projektu Celer network (CELR). V rámci predpredaja na Binance sa predalo 597 014 925 tokenov CELR v hodnote 4 miliónov dolárov v priebehu 17 minút a 35 sekúnd.

Nakúpiť tokeny CELR bolo možné iba prostredníctvom kryptomeny Binance Coin (BNB), pričom každý token CELR mal na začiatku predaja hodnotu 0,000434 BNB, respektíve 0,0067 USD. Za jeden BNB tak bolo možné kúpiť približne 2 303 CELR. Minimálna výška investície bola stanovená na 20 dolárov, maximum na 1500 USD.

Burza Binance prezentuje Binance Launchpad ako exkluzívny spôsob predaja nového tokenu, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol kvalitným začínajúcim projektom získať financie na rozvoj. Projekt Celer Network sa zameriava na umožnenie realizácie transakcií mimo hlavného reťazca (off-chain) pre platobné transakcie a taktiež na generalizovanie off-chain smart kontraktov.

Predchádzajúce dva Binance Launchpady dopadli vynikajúco. Prvý sa týkal tokenu BitTorrent (BTT), ktorý bol spustený na mainnete projektu TRON. Tokeny BTT v hodnote 7,1 milióna dolárov sa vypredali za necelých 15 minút. Nasledoval ho predpredaj tokenov Fetch.AI (FET), projektu, ktorý tvrdí, že buduje novú “ekonomiku internetu”. Tie boli predané za 6 miliónov dolárov v priebehu 22 sekúnd.

Hodnota tokenov BitTorrent (BTT) a Fetch.AI (FET) po následnom zalistovaní na burzu Binance do klasického obchodovania výrazne vzrástla. Na oboch projektoch bolo možné zaznamenať oproti nákupu v predpredaji viac než 4-násobné zisky.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.