Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Binance sa pripravuje na budúcnosť – investuje do hardvérových peňaženiek!

Článok

Binance
Zdroj: Unsplash.com

Binance Labs uskutočnila strategickú investíciu do belgickej firmy Ngrave na výrobu hardvérových peňaženiek.

 • Kryptomenová burza Binance robí pokroky aj v odvetví hardvérových peňaženiek. 21. novembra oznámila, že jej divízia – Binance Labs uskutočnila strategickú investíciu do belgickej firmy Ngrave.
 • Spoločnosť Ngrave, založená v roku 2018, sa špecializuje na vlastnú správu kryptomien. Poskytuje bezpečnostný balík pozostávajúci z troch hlavných prvkov: hardvérová peňaženka Zero, nástroj na zálohovanie kľúčov Graphene a mobilná aplikácia Liquid.
 • Yi He, spoluzakladateľ Binance a vedúci Binance Labs, poukázal na to, že bezpečnosť je najdôležitejším prvkom pre prijatie kryptomien. „Vlastné peňaženky sú jednou z najbezpečnejších metód na ukladanie digitálnych aktív,“ povedal. Následne dodal, že Binance sa snaží pokračovať v podpore startupov, ktoré zvyšujú bezpečnosť používateľov.
 • Ngrave nie je prvým poskytovateľom hardvérovej peňaženky v portfóliu Binance Labs. Už v roku 2018 investovala do výrobcu hardvérových peňaženiek SafePal. Binance tiež integrovala riešenie SafePal do svojej platformy a v októbri pridala aplikáciu SafePal Mini do aplikácie Binance.
 • Začiatkom novembra Binance uzavrela spoluprácu aj s výrobcom hardvérových peňaženiek Ledger. Cieľom bolo umožniť používateľom Binance nakupovať kryptomeny priamo cez aplikáciu Ledger pomocou ich bankových kariet.
 • Prebiehajúca krypto-zima urýchlila rast odvetvia hardvérových peňaženiek, zatiaľ čo mnoho centralizovaných kryptomenových búrz stagnuje.
 • Na rozdiel od búrz umožňujú hardvérové ​​peňaženky používateľom lepšie kontrolovať svoje finančné prostriedky zabezpečením vlastných súkromných kľúčov. Podľa údajov z niekoľkých štúdií zverejnených v júli by odvetvie hardvérových peňaženiek mohlo v blízkej budúcnosti rásť rýchlejším tempom ako burzy.

Burzy už netreba?

 • 14. novembra generálny riaditeľ Binance, Changpeng Zhao, dokonca pripustil, že centralizované burzy už nemusia byť potrebné, keďže investori prechádzajú na riešenia s vlastnou správou.
 • „Ak dokážeme nájsť spôsob, ako umožniť ľuďom držať svoj vlastný majetok vo vlastnej úschove bezpečne a jednoducho, tak, že to dokáže 99% bežnej populácie, centralizované burzy nebudú musieť existovať, čo je skvelé,“ povedal Zhao.
 • Jeho prehlásenie prišlo krátko po tom, čo generálny riaditeľ Ledger Pascal Gauthier tvrdil, že softvérová peňaženka Trust Wallet vlastnená Binance musí ponúkať možnosť Ledger Connect, aby svojim používateľom poskytla lepšiu bezpečnosť.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
 • „Inak je to jednoducho nebezpečné,“ vyhlásil generálny riaditeľ 13. novembra. Možnosť pripojenia umožňuje používateľom Trust Wallet ukladať si kľúče na zariadení Ledger namiesto toho, aby ich ukladali do mobilného telefónu alebo počítača.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.