Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Binance Academy žne úspechy. Burza sa pripravuje na štart Binance DEX

Článok

Binance Academy
Binance Academy

Portál Binance Academy patriaci burze Binance, ktorého cieľom je prinášať objektívne nezaujaté informácie o kryptomenách a technológii blockchain, sa umiestnil 18. februára na treťom mieste medzi vzdelávacími online službami podľa portálu ProductHunt.

Binance Academy bola spustená v decembri 2018 a získala si medzi užívateľmi, ktorí sa snažia naučiť o kryptomenách nové informácie, veľké uznanie. ,,Vzdelávanie o kryptomenách je neoddeliteľným pilierom šírenia kryptomien a blockchainu,” tvrdí Ted Lin, šéf širšieho vedenia Binance. ,,S Binance Academy je našim cieľom poskytnúť úplne neutrálnu platformu s kvalitnými, nezaujatými a vzdelávacími informáciami.”

Burza Binance je už dlhšiu dobu považovaná za najväčšiu burzu s kryptomenami a to nielen vďaka širokej ponuke, ale aj objemu denných realizovaných obchodov. Na rozdiel od iných búrz nevznikajú v súvislosti s jej “volume” ani podozrenia týkajúce sa jeho možného falšovania. Samotná burza priznáva, že súčasný denný objem realizovaných obchodov je takmer 10-násobné nižší, než v čase najväčšieho kryptoboomu, no firme sa napriek tomu naďalej darí byť zisková.

Binance by mala už tento týždeň odhaliť testovaciu verziu svojej decentralizovanej burzy Binance DEX, ktorá umožní jej používateľom obchodovať v decentralizovanom prostredí v rámci ktorého budú mať neustále svoje kryptomeny pod kontrolou vďaka tomu, že budú jedinými a výhradnými vlastníkmi privátnych kľúčov. Na rozdiel od centralizovaných búrz teda nebude ich majetok ohrozený v prípade hacku burzy.

Coinbase a privátne kľúče na cloude. Je to bezpečné?

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.