Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Baruch na CNBC propagoval kryptomeny Solana a Algorand

Článok

TV
Zdroj: Pexels.com

Televízia CNBC si nenechala ujsť včerajšie výrazne posilnenie ceny Bitcoinu a do svojej diskusie o kryptomenách si pozvala Billa Barucha s Delanom Saporom. Prvý menovaný priznal, že mu ušla príležitosť vhodnej investície do Bitcoinu a preto sa zameral na altcoinovú scénu.

Bill Baruch, ktorý je prezidentom firmy Blue Line Capital, chcel v lete využiť prepad ceny Bitcoinu, s tým, že nákupy si naplánoval okolo ceny 20 000 USD za 1 BTC. Tak nízko sa však cena Bitcoinu napokon nedostala. ,,Nezískal som svoju úplnú pozíciu, ale v konečnom dôsledku to viedlo k tomu, že som pokračoval v štúdii a hľadal som u kryptomien iné príležitosti, kde by som mohol investovať,” povedal v relácii Trading Nation.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Baruch následne skonštatoval, že jeho voľba padla na kryptomeny SolanaAlgorand, ktoré označil ako zaujímavú alternatívu k Bitcoinu.

Druhý hosť Delano Saporu, ktorý založil New Street Advisors, uviedol, že trh je aktuálne presvedčený o pokračovaní bitcoinového bullrunu. Pomáhajú tomu aj posledné pozitívne správy. ,,Pozeráme sa na čoraz viac inštitúcii, ktoré sa angažujú. Videli sme, že US Bank začína ponúkať custody služby. Sme svedkami toho, ako Bank of America realizuje výskum v oblasti bitcoinov. Myslím si, že máme ešte veľa priestoru pre pokračovanie bullrunu,“ vyhlásil a pokračoval:

,,Tieto správy prinášajú ďalšiu dynamiku, trh vďaka tomu získava ďalšie objemy. Myslím si, že sa môže posunúť ešte o niečo vyššie, takže stále nakupujem. Myslím si, že je to príležitosť pre investorov, aby si konečne urobili väčšiu hĺbkovú analýzu a zistili, či kryptomeny majú pre nich zmysel,” dodal.

Zdroj: cnbc.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.