Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Barclays môže ukončiť spoluprácu s Coinbase

Článok

Coinbase
Coinbase

Britský bankový gigant Barclays podľa informácii Coindesku preruší spoluprácu s americkou zmenárňou na kryptomeny Coinbase, ktorá využíva jeho služby od marca 2018.

Cointelegraph v reakcii na túto správu konštatuje, že prerušenie spolupráce medzi CoinbaseBarclays môže výrazne spomaliť výmenu kryptomien za britské libry. Coinbase totiž nebude môcť v tom prípade používať britský platobný systém FPS pre rýchlejšie platby.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Je mi jasné, že Barclays cíti nejaké riziko – neviem presne čo ho viedlo k tomuto rozhodnutiu, možno nejaká činnosť, s ktorou neboli spokojní. Ide zrejme o to, že Barclays sa v súvislosti s kryptomenami necítil príliš komfortne,” uviedol jeden z anonymných zdrojov.

Coinbase by v prípade oficiálneho prerušenia spolupráce s Barclays malo vo Veľkej Británii ešte jedného partnera – menšiu a mladšiu ClearBank.

Zatiaľ je otázne, do akej miery by potvrdenie tejto informácie mohlo uškodiť samotnej zmenárni. Coinbase sa z globálneho hľadiska darí. Len v minulom roku obslúžila 8 miliónov nových zákazníkov a to napriek bearmarketu. Dokopy svoje služby od svojho vzniku poskytla vyše 30 miliónom ľudí.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.