Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“ R. Kiyosaki vidí v BTC veľkú investičnú príležitosť

Článok

Robert Kiyosaki - kryptomeny
Robert Kiyosaki - kryptomeny

Autor mimoriadne známych bestsellerov “Bohatý otec, chudobný otec” Robert Kiyosaki sa opäť zapojil do silnej podpory bitcoinu, keď ho popri zlate a striebre označil za veľkú kúpnu príležitosť.

Robert Kiyosaki v príspevku na Twitteri, kde má vyše 2,1 miliónov fanúšikov, uviedol, že ceny troch komodít – bitcoinu, zlata  striebra, sú v súčasnosti dobrou investičnou príležitosťou. Nemyslí tým však skutočnosť, že ich cena pôjde okamžite hore. Z dlhodobého hľadiska by sa však podľa neho mali oplatiť:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Nákupná príležitosť: Ak Fed bude pokračovať vo zvyšovaní úrokových sadzieb, dolár bude posilňovať a zlato, striebro a bitcoin pôjdu s cenou ešte nižšie. Vtedy kúpte viac. Keď Fed zmení stratégiu, ako to už britská centrálna banka spravila, budete mať úsmev na tvári, kým ostatní budú plakať. Držte sa.”

Kioysaki deň predtým v inom príspevku predpovedal, že ku kolapsu amerického dolára by mohlo dôjsť už v januári 2023, pričom jeho prepad by mohol pripomenúť nedávny “krach” britskej libry.

,,Bude dolár nasledovať britskú libru? Verím, že bude. Verím, že americký dolár sa zrúti do januára 2023 po tom, čo Fed zmení politiku,“ uviedol slávny autor, ktorý vulgárne dodal, on sa nestane obeťou “poj****ho Fedu.”

Kioysaki je známy ako dlhodobý podporovateľ bitcoinu, zlata a striebra. Už roky totiž avizuje veľký ekonomický kolaps, ktorý bude viesť k tomu, že ľudia sa napokon uchýlia k “tvrdým“ menám. Bitcoin napríklad vykresľuje ako “peniaze ľudí”, kým zlato ako “božie peniaze”.

,,Nestačí chcieť sa pustiť do kryptomien. Teraz je čas, aby ste sa do nich pustili, pred najväčším ekonomickým krachom v histórii,” varoval nedávno.

Našich čitateľov upozorňujeme, že ide len o sprostredkovaný názor známeho spisovateľa, ktorý nemožno považovať za investičnú radu.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.