Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Autokopírovanie ako budúcnosť obchodovania?

Článok

naga
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com
(PR článok)

Zaujímajú vás finančné trhy a chcete byť na nich ziskový, ale nepoznáte technickú analýzu a grafy sa vám zdajú príliš zložité? Práve pre vás je výhodná možnosť autokopírovania. Pár mesiacov testovania social tradingu nás presvedčil sa podeliť o túto skúsenosť.

Čo je autokopírovanie?

 Funguje to takto. Poznáte nejakého šikovného tradera a chceli by ste  mať výsledky ako on? Tak práve teraz máte možnosť! Naga auto-invest ponúka možnosť autokopírovania úspešných traderov. Môžete si vybrať svojho obľúbeného tradera, alebo tradera ktorý má najvyššiu úspešnosť, napojiť sa na neho a užívať si jazdu.

Je to úplne jednoduché. Stačí keď sa zaregistrujete na platforme NAGA a prejdete do kolonky Top traders. Vyzerá to asi takto:

naga-screen

Naga vám prácu uľahčí a traderov vám zoradí podľa ich úspešnosti. Každý trader ma tak svoju vizitku úspešnosti ale zároveň aj neúspešnosti. My si logicky vieme vybrať tých, ktorým sa darí na platforme najviac a autokopirovať ich.

Podľa čoho sa rozhodnúť?

  1. História tradera

Jeden z najdôležitejších faktorov je história daného tradera. Pozrite sa ako dlho už daný trader obchoduje, a akú má úspešnosť. Prípadne jeho najväčšie výkyvy a najväčšie straty. Z našej osobnej skúsenosti a odporúčania by sme sa pripojili len na tradera, ktorý má minimálne 6 mesačnú históriu a dobré štatistiky.

  • Koľko ľudí ho kopíruje

Dilemu, ktorú riešite vy a pred vami ju riešilo XY ľudí. Ak niektorého z traderov autokopíruje množstvo užívateľov, tak bude zrejme overený.

  • Win ratio %

Je jednoduché číslo, ktoré vám ukáže koľko z jeho obchodov je úspešných. Samozrejme toto číslo je dosť subjektívne. Množstvo traderov môže mať aj nízku úspešnosť, ak je ich pomer risku a zisku vysoký. Každopádne aj tento parameter môže zavážiť.

  • Stratégia daného tradera

 V neposlednom rade je kľúčová stratégia.  Ak ste konzervatívny, tak určite zvoľte tradera, ktorý nemá veľké výkyvy na grafe. Ak ste viac dynamický, tak môžete zvoliť tradera, ktorý je viac dynamický.

Odporúčanie na začiatok

Možnosť kopírovania od Naga je skvelá možnosť ako zarábať na trhoch. Avšak nebuďte príliš chamtivý. Na začiatok  odporúčame investovať menší kapitál, kým sa oťukáte a kým si najdete tradera, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám. Každý trader je len človek a aj ten najlepší trader môže mať zlý deň. Preto odporúčame platformu najskôr vyskúšať a neskôr prípadne kapitál prihadzovať. Všetko je vo vašich rukách.

Asi by sme sa ku Nage ani nedostali a len sotva si vybudovali dôveru, kým by sme na vlastne oči nevideli ako nám niektorí ľudia z našej skupiny ukázali svoj profil a svoju úspešnosť. Následne sme si Naga otestovali, samozrejme vrátane autokopirovania, a môžeme povedať, že zatiaľ sa nám darí.

Registrovať sa na platformu NAGA

Ak by ste potrebovali s niečím pomôcť máme aj šikovnú asistentku – Kiaru a podporu priamo z Naga, ktorá vás vyškolí a nemá problém si s vami dohodnúť hovor. Jej priateľský prístup a ochota bola jedna z ďalších vecí, ktoré nás presvedčili a ukázali, aké jednoduché môže byť obchodovanie aj pre úplného začiatočníka.

naga=stats

Z investovaných 500 EUR, čo sme testovali na skúšku, sa nám podarilo autokopirovanim za mesiac spraviť 112eur profit. Takto pokračujeme ďalej vo vyšších číslach. Všetko je plne transparetné na platforme.

Registrovať sa na platformu NAGA

Tím Kryptotrejder

(PR článok)

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Populárne