Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

ArBinance mení kryptomenovú arbitráž kliknutím na jedno jediné tlačítko

Článok

arbinance
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

ArBinance je profesionálna obchodná platforma zameraná na arbitráž, ktorej cieľom je dosiahnuť revolúciu v obchodovaní s kryptomenami tým, že umožní používateľom realizovať kryptomenovú arbitráž prostredníctvom ľahko použiteľnej all-in-one platformy.  

Na ArBinance môžu obchodníci okamžite zarábať na arbitrážnych príležitostiach medzi širokou škálou kryptomenových búrz vďaka špičkovému softvéru a technológií. Obchodníci v sektore kryptomien zaoberajúci sa o arbitrážne príležitosti sa tak už nemusia starať o správu prihlasovacích údajov a udržiavanie zostatkov na viacerých burzách, aby mohli realizovať svoje arbitrážne obchody, pretože všetko za nich vykoná bezpečným spôsobom priamo platforma ArBinance.

Ako fungujú arbitráže u kryptomien

Arbitrážne príležitosti existujú už dlhú dobu a pri správnom vykonaní môžu obchodníkom priniesť istý zisk. Pokiaľ ide o kryptomeny, arbitráž sa točí okolo jednoduchého predpokladu využívania rozdielov v cenách kryptomien medzi rôznymi zmenárňami a burzami s kryptomenami. Je to jednoducho otázka lacnejšieho nákupu na jednej burze a predaja za vyššiu cenu na inej burze. Kúzlo tkvie v tom, aby sa tento proces realizoval v priebehu niekoľkých sekúnd. Tieto cenové rozdiely existujú, pretože trh s kryptomenami a kryptomenové burzy sú mladé a stále majú svoje nedostatky. Aj keď existuje u nejakej krypotomeny rozdiel len v cene niekoľkých centov medzi jednou a druhou burzou, tento zisk sa rýchlo zvýši, keď sa vykoná v stovkách alebo až tisícoch za deň.

Problémy s kryptomenovými arbitrážami

Realizovať arbitráž u kryptomien sa môže zdať byť ľahkou príležitosťou zarobiť peniaze, ale konkurencia sa v tejto oblasti sa stáva každým dňom silnejšou. Neustále vznikajú nove burzy, existujúce burzy neustále pridávajú nove obchodne páry a udržiavať si prístup k týmto všetkým burzám môže byť skľučujúci. V roku 2019 nemá individuálny obchodník, ktorý manuálne nakupuje a predáva kryptomeny, žiadnu šancu proti tým, ktorí používajú automatizované metódy, pretože cenové medzery sa môžu rýchlo uzavrieť skôr, než sa uzavrú obe časti obchody. Dokonca aj v prípade automatickej arbitráže je rýchla blesková reakciu nevyhnutnosťou, v ktorej si ArBinance stanovila za cieľ uspieť. ArBinance má otvorené účty nielen na všetkych týchto burzách, ale má pripravene aj mince na nákup a predaj, čo je ďalší faktor, ktorý komplikuje arbitráž pre priemerného obchodníka.

Ako ArBinance stojí pred konkurenciou

Arbitrážny systém ArBinance využíva najmodernejší softvér na nepretržité vyhľadávanie najlepších arbitrážnych ponúk pre svojich používateľov a to 24 hodín denne sedem dní v týždni. Vďaka svojej inovatívne platforme, ktorá je aktívna na viac než 100 burzách naraz, okamžite vyhľadáva a využíva cenové rozdiely prostredníctvom svojich vlastných automatizačných techník a to skôr, ako ich identifikujú konkurenti a to všetko popri tom, ako výsledné zisky vkladá priamo na účty svojich používateľov.

Jednou z hlavných výhod ArBinance je jej jednoduchosť. ArBinance sa dá použiť na uzatváranie obchodov pre svojich používateľov, čo znamená, že jediné, čo sa od používateľov nevyhnutne vyžaduje, je vybrať si pre nich najlepší arbitrážny plán a zvyšok už zariadi ArBinance. Okrem toho používatelia nemusia mať na každej burze vlastné aktíva, takže ich peniaze sú vždy na správnom mieste v správny čas. Platforma bola vybudovaná so zreteľom na rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu a tým mení hru pre tých, ktorí chcú dosiahnuť stabilné zisky zo vzrušujúcej hry kryptoarbitráži.

Pre viac informácii o ArBinance a podrobnosti o tom, ako začať najlepšie využívať možnosti kryptomenovej arbitráže sa dozviete na webovej stránke http://arbinance.com.

Populárne