Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Andereessen Horowitz môže investovať do kryptomien aj miliardu dolárov

Článok

prasiatko
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Americká spoločnosť rizikového kapitálu Andereessen Horowitz prechádza reštrukturalizáciou, v rámci ktorej registruje všetkých svojich zamestnancov ako kvalifikovaných finančných poradcov.

Andereessen Horowitz je spoločnosť sídliaca v Silicon Valley so špecializáciou na investovanie do startupov a fintech spoločnosti. V rámci siedmich fondov vyzbierala podľa Forbes až 1,7 miliardy dolárov, ktoré teraz môžu byť použité na investície.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Reštrukturalizácia umožní spoločnosti realizovať riskantnejšie investície na určité obchodné oblasti vrátane kryptomien. ,,Ak chce firma (Andereessen Horowitz) vložiť miliardu dolárov do kryptomien alebo tokenov, alebo kúpiť neobmedzené akcie vo verených spoločnostiach alebo od iných investorov, môže to urobiť,” špekuluje Forbes.

Andereesen Howworitz v septembri minulého roka investoval 15 miliónov dolárov do projektu MakerDAO (MKR). Prostredníctvom investičného fondu s označením “a16z” získala 6 percent z celkovej ponuky tokenov MKR. Nákup bol nastavený tak, aby umožnil “a16z” riadiť MKR a systém Dai Credit. Príležitosť vidia v potenciáli Maker ako prvej organizácie, ktorá prevádzkuje decentralizovaný autonómny stablecoin DAI.

V júni minulého roka najali Katie Haun ako svoju prvú partnerku pre oblasť investovania do kryptomien. Kryptomenový fond v hodnote 300 miliónov dolárov je nastavený tak, aby investoval do rôznych spoločnosti od blockchain projektov až po ICO.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.