Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza: Ethereum je býčie, Bitcoin môže ísť na hlavný support

Článok

trading
Pixabay.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien ale aj na Litecoin pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

BTC/USD

Bitcoin krátkodobo vytváral sideway štruktúru, avšak nepodarilo sa mu prekonať rezistenciu point of control na 56 300$ a taktiež zlyháva pri prekonaní MA21. Preto je dosť možné, že cena sa pozrie na hlavný support 50 000$. V opačnom prípade by cena musela prekonať tieto rezistencie. Dlhodobo je inak BTC stále v sideway štruktúre a zďaleka nenastala kapitulácia.

Technická analýza ETH

Ethereum vytvorilo pattern 123 bottom formation na supportnej hladine okolo 2 100$ a svojim retracementom sa dokázalo dostať takmer na ATH. Málo ktorá kryptomena dosiahla tak rýchle odrazenie. Kým sa cena nedostane nad ATH v hre je stále aj sideway štruktúra, no zatiaľ no vyzerá skôr na prerazenie tejto hladiny. Targetovať by sme mohli následne hladinu okolo 2 700$, kde sa nachádza rezistentná línia celého býčieho flagu, ktorý trvá od začiatku roka. RSI taktiež neindikuje prehriatie a je tu teda priestor na rast.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk 

Populárne