Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC a ETH (8.9.): Vytvorenie nižšieho minima u bitcoinu je stále reálnejšie

Článok

Analýza BTC
Zdroj: Canva.com, TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin nedávno vytvoril ďalší korekčný leg a len za jedinú hodinu trhová cena klesla o viac ako 4 %. Aktuálne budeme sledovať z krátkodobého hľadiska pokračujúcu korekciu, ktorá buď nastane hneď alebo až po bočnej štruktúre, ako vidíme na grafe. V ktoromkoľvek scenári nakoniec aj tak očakávam kontakt ceny na zatiaľ najnižšom bode korekcie – 17 600 dolárov. Momentálne je teda vytvorenie nižšieho minima stále reálnejšie. Aktívne adresy sú stále nízko, takisto krátkodobí držitelia sú neaktívni a tým pádom na trhu stále chýba dopyt.

ETH/USD

Ethereum opäť sformovalo krátkodobé klesajúce maximum a navyše posledný rast bol okamžite vymazaný. Aktuálne sledujem supportnú oblasť na zóne 1 400 dolárov. Táto oblasť zároveň predstavuje 61,8 % retracementu z predošlého rastúceho klínu, čo je druhý target tohto patternu. Je však dosť pravdepodobné, že prepad ceny sa zastaví na zóne 1 000 až 1 200 dolárov, kde sa vytvorila sideway štruktúra počas júna a júla 2022.

Stream Kryptotrejder začína o 18.00. Sledovať ho môžete tu: 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.