Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC a ETH (7.10.): Útok na nové ATH sa blíži

Článok

analýza BTC a ETH
Zdroj: TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin pri prerazení maxima konečne dosiahol zvýšenie objemov. Tento rast potvrdzuje, že útok na nové ATH sa blíži, pretože cena prekonala predošlé dlhodobé maximum na 53 000 $. Prvý krát od ATH tak dlhodobé maximá rastú. Z krátkodobého hľadiska to však vyzerá, že cena potrebuje vychladnúť a ísť do krátkodobej korekcie. Supporty sa nachádzajú na hladine 53 000 $ a následne na zhruba 51 200$. Takýto pullback by bol úplne zdravý a cena by nabrala znovu na sile rásť. Taktiež môže dôjsť ku poklesu, kde cena otestuje MA21 na perióde 4H.

ETH/USD

Ethereum dosiahlo target na hladine 3 650 $, kde sa nachádza aj predošlé dlhodobé maximum. Trend pravdepodobne bude aj tu pokračovať no je otázne, či predtým nepôjdeme do krátkej korekcie. Možné je aj vytvorenie sideway štruktúry v pásme okolo 3 450 $. Ak by korekcia bola silnejšia, tak Ethereum bude smerovať na supportnú zónu okolo 3 230 $. Trhy altov však nie sú tak prehriate ako v prípade BTC. Prerazenie dôležitej rezistencia tak môže nastať aj v prípade ETH. Objemy taktiež narástli, čo je bullish signál. Ďalšia rezistencia sa nachádza na 3 900 $.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.