Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC a ETH (28.7.): Prvá rezistencia je na hladine $41 000

Článok

Analýza BTC
TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin sa obchoduje už za 40 000 $, no mnoho altcoinov takýto rast nezaznamenalo. Výsledkom je rastúci trend dominancie Bitcoinu. Na druhej strane je to z dlhodobého hľadiska pozitívna správa, pretože Bitcoin bol vždy pri zmene trendu na rastúci ten prvý v ziskoch. Prvá rezistencia sa skutočne nachádza až na hladine 41 000 $. Ďalšia oblasť rezistencie je na hladine 43 500 $, kde sa nachádza rezistencia z lokálnych maxím od ATH. Zatiaľ teda nevieme, či sa cene podarí túto rezistenciu prekonať, no jedno je isté. Ak cena bude rešpektovať 43 500$, tak z dlhodobého hľadiska sa trend nezmenil a cena bude stále rešpektovať rezistenciu od ATH. Naopak už pri prerazení 41 000 $ môžeme hovoriť o ukončení sideway štruktúry, ktorá je aktuálna už dva mesiace. Na strane objemov zatiaľ pokračuje rastúci trend, no ak pri ďalšom raste bude maximum nižšie ako to predošlé, je dosť možné, že na prvý pokus rezistenciu neprekonáme.

graf:

ETH/USD

Ethereum taktiež stále pokračuje v rastúcom legu a momentálne sa nachádza vo flatovej štruktúre, ktorá je ohraničená hladinami 1 700$ a 2 400$. Na rozdiel od LTC, Ethereum vytvorilo rovnaké lokálne minimá. Najbližší support sa nachádza na hladinách 2 125$ a 1 980$, kde sa vyskytuje point of control. Aj v tomto prípade sa cena už tri-krát odrazila od MA21 na perióde 4H, čo je taktiež bullish signál a zároveň support. Dlhodobo zatiaľ teda ostávame sideway, kým sa cene nepodarí prekonať 2 400$.

graf:

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.