Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC a ETH (25.8): U Bitcoinu sa očakáva pokračovanie korekcie

Článok

analyza btc
Zdroj: Canva.com, TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin prelomil dvojmesačnú štruktúru bearish flagu a napokon prelomil support. Aktuálne sa trhová cena nachádza tesne pod týmto bývalým supportom a teraz slúži ako rezistencia. Očakávam krátkodobé dokončenie bočného pohybu okolo point of control 21 150 $ a následne pokračovanie korekcie na supportnú oblasť 19 000 $. Na grafe je zobrazený aj bullish scenár na target 22 800 $, po dosiahnutí ktorého by cena opäť pokračovala v korekcii. Aktuálne sa však prikláňam skôr k prvému scenáru bez bullish legu. Je však podstatné spomenúť aj ten druhý scenár, aby sme si nemysleli, že Bitcoin mení trend ak krátkodobo pôjde nahor.

ETH/USD

Bullish scenár pre Ethereum vidím maximálne na zónu okolo 1 750 $ a následne pokračovanie korekcie. V druhom scenári sledujeme pokračovanie korekcie už zo súčasnej sideway štruktúry. Supportnú zónu mám aktuálne na zóne 1 400 $ v oblasti druhého targetu rastúceho klínu na 61,8 % retracementu. Blížiaci sa upgrade siete The Merge bol odzrkadlený v predošlom raste, kedy cena narástla o 100 % len za mesiac. Aktuálne však treba počítať s tým, že keď upgrade prebehne, cena nemusí v zápätí rásť. Informácia o udalosti je už totižto obsiahnutá v cene. Môže sa stať, že pôjde opäť o situáciu sell news.

Stream Kryptotrejder začína o 18.00. Sledovať ho môžete tu: 

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.