Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC a ETH (17.2.): Kedy môžeme rozmýšľať nad reverziou trhu?

Článok

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Lokálne maximum bolo vytvorené na hladine 45 500 $. Následne sa cene podarilo odraziť od podstatne rastúceho lokálneho minima. Trhová cena však naráža na silnú rezistentnú zónu, ktorá je ohraničená hladnami 46 000 $ až 49 000 $. Je pravdepodobné, že cene sa nepodarí prekonať túto zónu rezistencie na prvý pokus. Ide o jednu z dvoch najsilnejších rezistentných zón na grafe BTC/USD. Po vytvorení lokálneho maxima potom cena bude vytvárať dlhodobé lokálne minimum, ktoré musí byť nad tým posledným 33 000 $ v prípade, že chceme pomýšľať nad reverziou trendu.

ETH/USD

Ethereum sa podobne ako ostatné grafy mincí odrazil od vyššieho krátkodobého minima smerom nahor. Trhová cena však čelí rezistencii z maxím korekcie. Posledné lokálne maximum, ktoré musí cena prekonať je na hladine 3 300 $ a ďalšia rezistencia maxima je hneď na 3 425 $. Podobne ako v prípade Litecoinu, ani tu nedošlo k definitívnemu prelomeniu korekcie, pretože ani jedno dlhodobé minimum a maximum nie je rastúce. Cena mohla posledným minimom naraziť na dno korekcie ale skutočné potvrdenie stále nenastalo.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.