Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza BTC (11.11.): Vytvorí Bitcoin po týchto spanilých pohyboch RANGE?

Článok

analyza btc (90)
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktualizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tento týždeň je ako na hojdačke. Najskôr veľký prepad na základe FTX kauzy a včera pozitívne výsledky inflácie a pumpa. Na Bitcoine je veľmi vysoká volatilita. Ako táto volatilita zmenila graf a čo čakať?

Pohyby boli ovplyvnené fundamentom

V prvom rade je treba povedať, že takto silné pohyby boli ovplyvnené kauzou FTX a včerajšími výsledkami inflácie. Zatiaľ čo inflácia je akcia plánovaná a dá sa na ňu dopredu pripraviť, tak kauza FTX plánovaná vôbec nebola a spôsobila dosť veľkú paniku.

Na dennom grafe preto Bitcoin najskôr zletel aby následne išiel hore. Za mňa je absolútne kľúčová rezistencia na 17 983 – 18 625 USDT. Kým sme pod touto rezistenciou čiže pod celým rangom, ktorý sme niekoľko mesiacov tvorili, tak si skôr myslím, že pôjdeme do strany alebo dole. Je pravda, že včerajšia inflácia dopadla veľmi pozitívne a napríklad S&P500 urobilo včera rast cca 6%. To dosť výrazne potiahlo aj BTC. Avšak graf hovorí jasne. Na to aby sme mohli byť svedkami ďalších rastov, tak jednoznačne musíme prekonať túto rezistenciu

Reakcia na MA21 a zónu

Aj napriek včerajšiemu silnejšiemu rastu sa graf úplne nepobláznil a zastal presne tam kde mal. Pri takýchto tvrdých prepadoch a následných otočkách je vždy ako prvý target MA21. Toto na 4H grafe je proste magnet. Tento krát tomu bolo rovnako. Ja osobne si myslím, že najväčšia šanca po takto silných pohyboch a takto silnej volatilite je vytvoriť range medzi 15 500 až 18 560 USDT aspoň na niekoľko dní. Krypto to tak úplne bežne robí, že po veľmi silný pohyboch proste ide do strany kým sa rozhodne čo ďalej.

Záver

V tomto momente by som práve sledoval túto najdôležitejšiu rezistenciu na dennom grafe. Kým sme pod ňou, tak graf nikam neutečie a očakávam skôr vytvorenie rangu. To čo by nás vrátilo do hry a vďaka čomu by sme mohli pomýšľať na ďalšie rasty je práve jej prekonanie. Kým sa tak nestane, tak bude pohyb do strany prípadne dole.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Aktuálne na našom TWITTERI beží veľká novembrová súťaž o skvelé ceny. Neváhajte a choďte sa zapojiť. Ak máte záujem o viac updatov z trhov a viac grafov, tak sa pridajte na náš FREE DISCORD.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.