Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (3.2.): Situácia je stále nejasná

Článok

analýza BTC
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Trhová cena je v korekcii a smeruje k ďalšiemu minimu. To posledné sa nachádza na hladine 33 000 $ a v prípade, že vytvoríme to ďalšie vyššie, je šanca na krátkodobý reverzný pattern. Tak či onak aj po vyššom minime by cena na potvrdenie reverzie musela prekonať maximum na hladine 40 000 $. V prípade, že cena neudrží minimum na hladine 33 000 $, je pravdepodobné, že pôjdeme na nový support, ktorý sa nachádza na hladine 30 000 $. Okrem tejto hladiny sledujeme aj MA200 na týždennom grafe ako najviac medvedí scenár. Indikátor sa momentálne nachádza na 19 600 $ a v čase rastie. Z dlhodobého hľadiska sa zatiaľ nič nezmenilo a trend pokračuje smerom nadol v rámci dlhodobej klesajúcej vlajky, ktorá sa v budúcnosti tak či onak uzavrie prerazením rezistencie. Otázkou však zostáva kedy to bude a kedy cena potvrdí reverzný pattern. Zatiaľ cena nedosiahla ani jedno dlhodobo rastúce minimum ani maximum.

ETH/USD

Posledná rezistencia bola rešpektovalá na hladine 2 800 $, kde sa nachádza rezistencia z maxím korekčného legu. Cena tak krátkodobo klesá, aj keď krátkodobé minima sú rastúce. Ďalšie minimum by sa malo vytvoriť nad hladinou 2 200 $ ak chceme pomýšľať nad reverziou trendu alebo nad potenciálnym dnom korekcie. V prípade, že sa cena zastaví nad 2 200 $, tak je v hre reverzný pattern. Napriek tomu na potvrdenie otočenia trendu následne budeme potrebovať, aby cena prekonala maximum na hladine 2 800 $, čo je zároveň aj najbližšia rezistencia. Ako však vidíme, tak aj nad týmto maximom je ďalšia dlhodobejšia rezistencia. Pre definitívne nastolenie primárneho rastúceho trendu tak bude nutné, aby cena prekonala až maximum na hladine 3 400 $. Ako však vidíme, od tejto skutočnosti sme momentálne ďaleko a na obrátenie trendu si ešte počkáme. Krrákodobo budeme sledovať pozíciu ďalšieho lokálneho minima.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.