Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (29.9.): Rozhodne sa do 2 týždňov?

Článok

analyza btc
zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin pokračuje z hľadiska posledného týždňa sideway aj keď sme boli svedkami krátkodobého pump and dump. Bolo to dôkazom faktu, že okamžite boli zisky vyberaté krátkodobými obchodníkmi a shorty na hladine point of control 20 200 dolárov slúžili na profitovanie v nasledujúcom prepade. Očakávam, že maximálne do 2 týždňov sa rozhodne o ďalšom strednodobom smerovaní hlavnej kryptomeny. Prikláňam sa k bearish scenáru a krátkodobo očakávam prepad na oblasť minima 17 600 dolárov hneď, alebo až po krátkodobej sideway štruktúre. Je dosť možné, že cena sfrmuje nové dlhodobé minimum pod tým aktuálnym.

ETH/USD

Ethereum pokračuje po aktualizácii The Merge stále v korekcii a sformoval ďalšie krátkodobé klesajúce maximum. Objemy dominujú na strane predávajúcich a zdá sa, že cena napokon prelomí support 1 250 dolárov. Stúpime tak do zóny predoślej sideway štruktúry, ktorá je ohraničená hladinami 1 250 a 1 000 dolárov. Očakávam, že Ethereum v tejto zóne okolo 1 000 dolárov bude formovať dlhodobé minimum, či vśak bude udržané budeme rozoberať v budúcnosti keď to bude aktuálne.

Stream Kryptotrejder s online analýzou BTC a altcoinov začína o 18.00. Sledovať ho môžete tu: 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.