Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (29.4.): Dosiahnuť vyššie minimum je najpodstatnejšie

Článok

Trading
Pixabay.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Bitcoin

Bitcoin sa pomerne dlho drží na hladine rezistencie 55 000$, kde sa okrem iného nachádza aj point of control. Najpravdepodobnejší scenár je buď to taký, že cena otestuje MA21 ako support a budeme pokračovať v raste, alebo MA21 nebude udržaná a pôjdeme sa pozrieť na support 50 000$. V každom prípade potrebujeme dosiahnuť vyššie minimum ako to predošlé, ak chceme pomýšľať na akumulačnú zónu po korekcii. My totižto zatiaľ nevieme, či korekcia bude pokračovať alebo ideme sideway. Hlavný support je na 42 500$, kde sa nachádza aj krátky nevyplnený gap. Teoreticky by sa mohla vytvoriť aj korekcia ABC až na tento support, ale to zatiaľ nebudeme sledovať. Teraz je najpodstatnejšie dosiahnuť vyššie minimum.

Ethereum

Ethereum sa trhovou cenou nachádza presne na rezistencii a stále dosahuje ako jedna z mála kryptomien vyššie ATH. Rezistencia na cene a aj RSI indikujú lokálne maximum. Cena však môže tieto hodnoty preraziť, no trh by sa mohol rýchlo prehriať. Ak nastane tento scenár tak očakávam spätné otestovanie rezistencie ako supportu. Ak však trhová cena zamietne preraziť rezistenciu, tak pôjdeme pod MA21 na support smerom k 2 300$. to samozrejme bude záležať krátkodobo aj od toho ako sa pohne BTC. Momentálne trhová cena nejaví známky toho, že by sa mala odraziť od rezistencie nadol.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Populárne