Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (18.11.): Sentiment bez zmeny, súčasný pokles je bežný výkyv

Článok

analýza BTC a ETH
Zdroj: TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin narazil na hornú hranicu supportnej zóny, ktorá predstavuje interval 58 000 $ až 55 000 $. Táto zóna by mala znamenať pre Bitcoin odrazový mostík. Ak by ju cena neudržala, tak budeme sledovať 53 000 $, kde sa nachádza predošlé dlhodobé maximum. Toto maximum musí byť udržané v prípade, že chceme zotrvať v rastúcom trende. Ak cena udrží sideway štruktúru, tak pôjdeme na nové ATH. Ak by sa jej nepodarilo udržať posledné minimum, tak budeme sledovať spomínané supporty, po ktorých by cena mala opäť rásť a po korekčnom legu znovu útočiť na ATH. Dlhodobý trend a sentiment ostáva bez zmeny a súčasný pokles je bežný výkyv.

ETH/USD

Cena Etherea po vypadnutí z flagu dosiahla prvý target tohto patternu na hladine 38,2% retracementu. Následne sa odrazila a rešpektovala rezistenciu na MA21. Korekcia tak zatiaľ neindikuje otočenie ale iba spomalenie. Posledné minimum otestovalo support na hladine 4 000 $. Ďalší support sa nachádza na hladine 3 750 $. Kým sa cene nepodarí zastaviť volatilitu a nedosiahne vyššie krátkodobé minimá s prerazením maxima medzi nimi, tak pokles bude pokračovať. Ani tu sa však trend z dlhodobého hľadiska nezmenil.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.