Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (14.10.): BTC rastie bez akejkoľvek korekcie

Článok

Analýza BTC a ETH
Zdroj: tradingview.com, canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Bitcoin smeruje na náš target 59 000 $. Nad hladinou 59 000 $ prudko klesne počet historických transakcií. Je tak možné, že prerazenie by znamenal automaticky útok na posledné ATH. Netreba však zabúdať na to, že cena Bitcoinu narástla iba za dva týždne už o vyše 42,30 % bez akejkoľvek korekcie. Supportom medzičasom stále ostáva hladina 53 000 $. RSI bojuje s rezistenciou negatívnej divergencie, avšak pravdepodobne ju prerazíme, ak cena pôjde na target 59 000 $. Objemy tiež narástli na strane býkov, no stále to nie je vysoké číslo.

ETH/USD

Ethereum tiež vytvorilo slušný rastúci leg, no trhová cena sa dostala opäť na rezistenciu 3 650 $, kde už v minulosti viackrát zlyhala. V prípade, že BTC bude pokračovať v silnom býčom trende, je možné, že ETH rovnako prekoná túto rezistenciu. Ďalší target, ktorý sledujeme, je hladina približne 3 850 $. Je to oblasť, kde sa vytvorila rezistencia z dlhodobých predošlých lokálnych maxím. Supportné pásmo ostáva na zóne okolo point of control 3 500 $. Negatívna divergencia bola tiež ukončená.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.