Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu a Ethereum (11.11.): Prepad z dlhodobého hľadiska nič neznamená

Článok

analyza btc eth
Zdroj: TradingView

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

V hre je scenár, kedy sa cena Bitcoinu odrazí od súčasnej hladiny a bude pokračovať v raste. To by predstavovalo rast vo forme v-shape recovery. Na druhej strane je potrebné počítať aj so scenárom, kedy cena Bitcoinu bude v korekcii ešte chvíľu pokračovať. Najbližší support sa nachádza okolo hladiny point of control 61 200 $. Práve na tejto oblasti by sa cena mohla stabilizovať. Z dlhodobého hľadiska však 9 %-ný prepad nič neznamená a trend to nenarušilo. RSI indikuje, že sme na krátkodobom lokálnom minime a objemy sú stále na nízkych úrovniach. Mierna nerozhodnosť tu existuje, no aj mesačná sviečka ukazuje jednoznačné prerazenie nového ATH.

ETH/USD

Ethereum stále pokračuje v medvedej vlajke smerom nahor a aj keď z teoretického hľadiska by mal tento pattern byť uzavretý korekciou, nie vždy to tak musí byť. Posledný korekčný leg iba otestoval support spomínaného flagu a cena pokračuje k prvému targetu 5 000 $. Aj v prípade, že by sa flag uzavrela zlomením supportu, cena kľudne môže ísť aj sideway a následne pokračovať v raste. Aj tu platí, že z dlhodobého hľadiska sa nič nezmenilo a v prípade ETH ani z krátkodobého.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.  

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.