Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu (30.9.): Príde čoskoro veľký pohyb?

Článok

analyza btc (82)
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktualizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Po letnej prestávke sa vraciam ku písaniu analýz pre Kryptonovinky. Dnes sa samozrejme pozrieme na Bitcoin a jeho denný a 4H graf.

BEAR market rally či nové low?

Tak to je práve to o čo hráme na dennom grafe. Ak sa pozrieme na denný graf, tak je to jednoznačné. Z dola nás drží support, ktorý sme už 2-krát otestovali. Jeho prerazenie by znamenalo nové LOW tohto trendu. Na druhú stranu tu máme trendovku ktorej prekonanie by mohlo znamenať bear market rally a kľudne aj rast o +50%.

O to teraz hráme a práve tento prieraz udá smer krypto trhu na najbližšie týždne a možno aj mesiace. Ako vidíme, tak APEX celého trianglu je už naozaj dosť malý a už nemáme moc priestor na to aby sme išli do strany. Čoskoro sa bude musieť rozhodnúť.

4H graf – od likvidity ku likvidite

Keďže na 4H grafe momentálne ideme už niekoľko týždňov do strany, tak tu je trading veľmi jednoduchý. Na grafe si vyznačíme zóny likvidity a tradujeme ich od jednej likvidity po druhú. Tým, že graf momentálne nemá jasný trend, nerobí swingy, tak musíme striedať longy a shorty. Všetci už netrpezlivo čakáme na ten veľký pohyb, ktorý to nakoniec celé rozsekne.

Na 4H grafe sa toho moc tradovať nedá. Ak v tomto čase chcete robiť nejaké zmysluplné trady, tak musíte prejsť aspoň na 30 minútové či 60 minútové grafy a zvýšiť páku. To je aktuálne cesta ktorou sa dá robiť trading. Ako je vidieť z grafu vyššie, tak Bitcoin nemá jasný trend a v podstate len ide do strany.

Čoskoro sa však bude musieť rozhodnúť.

Záver

Sám som zvedaví na akú stranu sa BTC rozhodne ísť. Tých dôvodov na prepad ale aj na rast je naozaj niekoľko a ani ja ani nikto iný nevieme kam to nakoniec bude. Preto je špekulovať na tento pohyb úplne zbytočné. Treba mať pripravené obidva scenáre. Čo budete robiť ak trh pôjde hore? A čo budete robiť ak trh pôjde dole. My aktuálne v členstve tradujeme rýchle obchody na niekoľko hodín a po malom pohybe uzatvárame profity.

Aktuálne je členstvo v -25% zľave, ktorá trvá do stredy.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.