Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu (3.3.): Reálnejší je pokles, BTC má pred sebou silné levely

Článok

analyza-bitcoin-kralovansky

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Bitcoin

Denný graf je za mňa jasný. Priznám sa, že v momentálnej situácii sa skôr prikláňam k poklesu a teda červenému scenáru.

Bitcoin má pred sebou extrémne silné levely:

  1. Spodná hranica channelu
  2. Rôzne MA
  3. Horná hrana channelu
  4. Bullish level

Toto sú všetko rezistencie, ktoré budeme musieť v najbližšom raste prekonať. Osobne si myslím, že najbližšie dni budú pokojnejšie a budú rastové. Som však toho názoru, že jedna z vyššie uvedených rezistencií nás pošle dole. Nepáči sa mi uhol celého poklesu. Krátkodobo som teda bullish, ale nemyslím si, že nás tento rast donesie na nové HIGH.

Dominancia

Dominancia klesá, keď trh rastie a stúpa, keď trh padá. Kým na dennom grafe nepretneme trendline smerom nadol, tak som bullish a pôjdeme na nové HIGH.

Na 4H graf to tiež vyzerá na nový cyklus.

Kapitalizácia altcoinov

Altociny majú pred sebou dôležité obdobie. Sme už na konci korekcie, alebo sme len dokončili vlnu /a/? Momentálne to nie jasné. Po prepade prišlo pár dni pohybu do strany. Ako prvé však budeme musieť prekonať trendline. Rast však bude potvrdený až keď prekonáme bullish level.

Záznam STREAMu

Ako sú na tom svetové trhy?

Trader2.0

Na minciach so zápalnou šnúrou sme zinkasovali pekné zisky, ale čo je oveľa dôležitejšie, tak sme ich aj dokázali ochrániť, pred pádom trhu.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Jakub Kraľovanský

Ing. Jakub KraľovanskýTrader 2.0
Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Populárne