Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bitcoinu (19.11.): Ktorú hranicu sledovať a kedy to začne byť zlé? + krátkodobý výhľad

Článok

Bitcoin analýza
Zdroj: tradingView

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ahojte. Dnes si dáme znova ďalšiu analýzu krypto trhu. Tá dnešná bude veľmi dôležitá pretože sa nachádzame na kritickom levely a hráme o veľa.

Hladina 56 000 USD

Prečo je táto hladina tak strašne dôležitá? Už od začiatku poklesu vidím túto hladinu ako jednu z kľúčových pri celej korekcii. POZOR! Nie je to hladina, ktorá by rozhodovala o tom či sa skončil bull market alebo nie. Avšak je to hladina, ktorá nám dá pohľad na to akú bullish silu bitcoin má. Na tejto hladine sa totiž nachádza posledný knot a teda aj posledné LOW na dennom grafe. Ak by sme uzavreli dennú sviečku pod týmto low, tak by nám to dalo hneď niekoľko signálov. Prvý signál by bol ten, že trh nemá šťavu ísť hore. Druhý signál by bol ten, že medvedi majú tak veľkú silu, že dokázali preraziť tento závažný level. Dynamika rastu by tak bola výrazným spôsobom porušená.

Počas dňa pod túto hranicu ísť môžeme, ale dennú sviečku musíme uzavrieť nad touto hranicou.

Krátkodobý výhľad

Čo sa týka nejakého krátkodobého výhľadu, tak pred nami je na 4H veľmi silná rezistencia. Jedná sa o MA21 a o predošlé LOW. Hovorím teda o hladine medzi 58 408 – 59 281 USD. S týmto si myslím, že Bitcoin bude mať krátkodobo problém. Avšak najdôležitejšie je aby sme tento deň uzavreli nad 56 000 USD a samozrejme aj tie nasledujúce dni a rozhodne aj týždeň.

Môj názor na súčasnú situáciu

Tým, že sme na krypte a Level 56 000 USD je pre nás tak zásadný a dôležité, tak je úplne jasné, že trh sa na nejaký čas pozrie pod tento level aby vybral stoplossy a likviditu. Toto sa deje bežne. Dôležité však je aby sme pod touto hladinou neuzavreli. Čo sa mi v noci páčilo je to, že altcoiny už až tak neklesali ako Bitcoin a to môže byť signál, že sme naozaj blízko dna. Ak sa pozriem na jednotlivé altcoiny, tak tie sú rovnako na kritických leveloch. Kým ich držia, tak som bullish. Akonáhle by však aj niektoré alty uzavreli pod svojimi zásadnými hladinami, tak je zle.

Zatiaľ však nie je dôvod na paniku a situáciu aj naďalej sledujeme. Ako vidíme tak tento bull market začína byť odlišný od toho predošlého. Či už rastom, altcoinami alebo aj exponenciálou, ktorá zatiaľ neprichádza. Viac som zhrnul vo svojom poslednom videu :

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.