Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza: Bitcoin klesol pod 40 000 USD. Čo ďalej?

Článok

analýza BTC
Zdroj: Canva.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Včera večer Bitcoin klesol pod 40 000 USD. Čo to aktuálne mení na celej situácii a aký pohyb očakávať najbližšie dni? Práve to si povieme v dnešnej analýze.

Úvodné slovo

Bitcoin včera urobil pekný break smerom nahor. Tento break by som nenazval ako FAKE, pretože mal všekto potrebné. Objemy, dôraz aj zatvorenie 4H sviečky po maxime. Následne však prišla reakcia, ktorá zatiaľ nebola vôbec silná. Aj táto reakcia predávajúcich bola absolútne v norme a nemala výraznejšie náznaky väčšieho dumpu. Potom však o [21:00] prišiel veľký brat S&P500 a prepadol sa o -3%.  Hodinu na to reagoval aj Bitcoin a celkový prepad činil -12%. Ja osobne si nemyslím, že by prepad na Bitcoine prišiel ak by S&P500 ďalej rástlo. Viac však nájdete v mojom novom videu na kanály. Trader 2.0

Denný graf

Na dennom grafe je stále moja priorita rast. Pokles je zatiaľ naozaj silný a nezastavuje sa avšak v tomto momente by som neshortoval. Alty rovnako vyzerajú veľmi dobre. Toto je však už hranica, kde jednoznačne musí prísť reakcia. Bitcoin posledné týždne cez víkendy spal a nerobil absolútne nič. Volatilita cez víkend bola úplne mŕtva. Ako keby Bitcoin bez indexov ani nevedel kam má ísť.

Denný graf však u mňa stále platí a stále sú mojou prioritou tieto dva scenáre.

Čo čakať najbližšie hodiny?

Čo sa týka najbližších hodín a dní, tak budem sledovať reakciu na hladine 36 639 – 38 108 USD. Toto je zóna, kde by každý pokles mal byť okamžite vytiahnutý od nakupujúcich. Myslím si však, že behom víkendu tam však ešte Bitcoin doklesá.

Cez víkend neočakávam nejakú spanilú jazdu smerom hore. Dosť bude záležať aj od toho ako dnes zareguje S&P500, pretože to je tiež na supporte. Ak dnes na S&P500 príde odraz, tak budeme vidieť odraz aj na BTC. Cez víkend sa S&P500 neobchoduje, takže od BTC čakám mierne vyklesávanie a čakanie na pondelok.

Záver

Situáciu zatiaľ nevidím až tak kriticky ako by sa mohlo zdať. Samozrejme hranica 40 000USD bol silný support, ale zatiaľ neprišla žiadna sekera dole a sme len tesne pod ňou. Dosť bude záležať od dnešného vývoja na indexoch, pretože tie môžu udať smer pred víkendom.

Ak máte záujem o viacero analýz, predikcií či konkrétnych signálov, tak neváhajte a pridajte sa ku nám do VIP skupiny Trader 2.0. Samozrejmosťou sú aj pravidelné LIVE ROOMy, ON-CHAIN analýzy a zahraničné reporty.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.