Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza Bicoinu a Ethereum (17.3.): Ostávame bullish krátkodobo aj dlhodobo

Článok

analyza btc (63)
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu a iným altcoinom. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin ale aj na Ethereum (ETH) pozreli analytici portálu Kryptotrejder.sk.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BTC/USD

Naposledy graf zaznamenal také vysoké býčie objemy pri bode 3. Počas celej sideway štruktúry graf dosiahol tento nárast presne v momente, keď cena našla lokálne minimum. Z krátkodobého hľadiska by však cena musela prekonať rezistenciu 46 000 $, ak chceme pomýšľať nad ukončením aktuálnej štruktúry. Ascending triangel by sa mal uzavrieť býčím legom. Nie vždy to však tak musí byť. Navyše z ascendingu je možné sformovať aj flat, kde cena opäť otestuje support okolo bodu 3 a 1. Zatiaľ ale ostávame bullish aj krátkodobo aj dlhodobo. Z dlhodobého hľadiska vieme, že cena je blízko absolútneho dna. Či cena dno už dosiahla alebo sa pôjdeme znovu pozrieť na 30 000 $, v podstate našu stratégiu ovplyvniť nemusí. Stačí agresívne dokupovať všetko pod 30 000 $. Súčasné výkyvy môžu byť zaujímavé iba pre daily traderov. Je potrebné myslieť na to, že riziko stále zostáva, pretože cena je stále v štruktúre.

ETH/USD

Ethereum sa formuje v patterne symetrického triangla a opäť dosiahlo rastúce minimum. Stále však podobne ako v iných prípadoch nedošlo k dosiahnutiu vyššieho maxima. Reverzia trendu nastane až keď cena prekoná maximum 3 050 $. Ako vidíme, triangel sa pomaly uzatvára smerom nahor. Napriek tomu je lepšie si počkať na skutočný prieraz a eliminovať tak riziko. Z triangla totižto môže cena stále spadnúť aj smerom dole. Ako však vidíme cena sa momentálne snaží dosiahnuť target 3 050 $.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním. 

Stream začína o 18.00. Link: https://www.twitch.tv/kryptotrejdersk  

KryptoTrejder online stream

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.