Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Akcia Revolut: Ako získať 10 eur „zadarmo“ (a možno aj viac)?

Článok

revoult-10eur-300kc
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Revolut sem, Revolut tam. Na aktuálnu akciu digitálnej banky Revolut, vďaka ktorej si môžete prísť “zadarmo” k 10 eurám/300 KČ (alebo aj k vyššej sume), ste už pravdepodobne narazili. Na tejto akcii totiž nezarábate len vy, ale aj ostatní, ktorí ju propagujú.

Na kryptonovinkách sme sa rozhodli po vyskúšaní Revolutu pristúpiť k rovnakému kroku, pretože tento produkt vyzerá naozaj zaujímavo. V nižšej časti textu vám popíšeme, čo všetkoRevolut prináša a prečo ho odporúčame, no najprv zhrnieme podmienky, za akých môžete prísť k takpovediac peniazom „zadarmo”. To je totiž hlavný dôvod, prečo ste si tento článok vôbec otvorili.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ako dostať “zadarmo” 10 eur/300 KČ (alebo aj viac)

Dôležitá informácia na úvod – musíte pre to pochopiteľne niečo spraviť. Skôr než uvedieme presnú postupnosť krokov, napíšeme to najpodstatnejšie – musíte si stiahnuť aplikáciu, poslať na váš novovytvorený účet aspoň 10 eur/300KČ, overiť vašu totožnosť, požiadať o zaslanie platobnej karty a keď vám príde, urobiť ňou platbu.

Konkrétnejší postup:

  1. Stiahnite si aplikáciu Revolut cez tento link (po kliknutí na odkaz zadajte vaše telefónne číslo, SMS-kou vám príde adresa pre stiahnutie aplikácie) a nainštalujte ju
  2. Vyplňte údaje, ktoré bude od vás aplikácia vyžadovať
  3. Pošlite si na aplikáciu aspoň 10 eur/300 KČ – urobiť tak môžete platobnou kartou, čo je proces, ktorý vám zaberie len pár minút, alebo bankovým prevodom
  4. Overte svoju totožnosť – vyplňte vaše osobne údaje a naskenujte doklad totožnosti, napríklad občiansky preukaz
  5. Objednajte si cez aplikáciu fyzickú kartu Revolut, ktorá vám príde do niekoľkých dní na vami uvedenú adresu. Čakacia doba závisí od toho, aký typ karty si objednáte a aký spôsob doručenia zvolíte, no samozrejmosťou je aj možnosť s nulovým poplatkom
  6. Keď vám príde fyzická platobná karta, urobte ňou prvú platbu najneskôr do termínu, ktorý vám ukáže aplikácia hneď po jej otvorení.
  7. Keď realizujete prvú platbu kartou (ak ste ju urobili včas), Revolut vám pripíše 10 eur/300 KČ

Ako získať viac než 10 eur/300KČ?

,,Dajte priateľom 10 eur a dostante 10 eur – tak opisuje túto možnosť samotný Revolut. Je to v podstate veľmi jednoduché. Aj vy môžete vyzvať vašich priateľov, aby urobili to isté. Stačí, keď ich požiadate, aby na to použili VÁŠ PROMO LINK, ktorý nájdete v aplikácii. Keď priateľ splní všetky stanovené kroky, pripíše sa vám 10 EUR/300 KČ rovnako ako jemu. Upozorňujeme, že táto akcia nebude trvať večne, preto treba sledovať aktuálne informácie v aplikácii.  V čase písania textu nám píše, že na využitie tejto akcie máme 14 dní. Taktiež upozorňujeme, že najprv vy musíte vložiť peniaze a požiadať o fyzickú kartu, nejde to žiaľ naopak.

Čo potom? Môžete urobiť dve veci:

  1. Vybrať si zostatok, čiže 10 eur/300 KČ, ktoré vám Revolut pripísal a zvyšok z peňazí, ktoré vám ostali po prvej platbe
  2. Pokračovať v používaní Revolutu. O dôvodoch prečo by ste nemali túto možnosť zamietnuť, píšeme v pokračovaní tohto článku.

Čo je Revolut

Revolut je digitálna banka, ktorá vznikla v lete 2015 a jej trhová kapitalizácia dosahuje takmer 3 miliardy dolárov. Nemá žiadne kamenné pobočky, funguje teda výhradne v online priestore. Revolut umožňuje skrz svoju aplikáciu investovať taktiež do akcii a popri tom meniť meny za údajne najvýhodnejší výmenný kurz. V ponuke má aj 5 kryptomien, ku ktorým však nemáte privátne kľúče, čiže ich nemôžete zRevolutu vybrať a poslať si ich na kryptopeňaženku, ku ktorej máte privátny kľúč.

Platobná karta a typy účtov

Vybrať si môžete z troch typov účtov – STANDARD, PREMIUM alebo METAL.

Účet STANDARD je zadarmo a dostanete k nemu platobnú kartu zdarma, možnosť meniť 30 fiatových mien (s mesačným limitom do 6 000 eur) a možnosť platiť kartou vo vyše 150 krajinách.

Účet PREMIUM so striebornou kartou vám poskytne prístup aj ku kryptomenám, bezlimitné výmeny fiatových mien či vyšší limit pre nulové poplatky výberov z bankomatu. Túto službu môžete využiť za necelých 8 eur mesačne.

METAL je nadštandardná služba za poplatok takmer 14 eur mesačne. Okrem možností, ktoré prinášajú účty STANDARD a PREMIUM dostanete v rámci služby METAL exkluzívnu platobnú kartu a veľkou zaujímavosťou je možnosť využívania služby Cashback. Ak ju aktivujete, Revolut vám vráti 0.1% zo sumy, ktorú zaplatíte METAL kartou v rámci Európy a až 1% zo sumy, ktorú ňou uhradíte v ostatných regiónoch. Zákazníci využívajúci službu METAL môžu tiež skrz Revolut obchodovať akcie už od jedného eura,  no my predpokladáme, že túto možnosť čoskoro sprístupní aj pre službu PREMIUM a možno aj STANDARD.

Toto je samozrejme len stručný základný popis jednotlivých typov účtov. Vo vašej aplikácii Revolut nájdete podrobnosti.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.