Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

AKCIA: 25% zľava na tradingový Crypto Kingdom workshop

Článok

Crypto Kingdom Workshop
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Cez víkend sme predstavili súťaž o jeden lístok na trading workshop Crypto kingdom, ktorý ste mohli vyhrať zapojením sa do hlasovania o cene bitcoinu. Dnes prišla od CK ponuka 25% zľavového voucheru pre našich čitateľov práve na tejto workshop, ktorý sa koná v Olomouci 30.11.2019.  

Základné informácie o workshope

  • Workshop sa koná 30.11.2019 v Olomouci od 10.00 do 18.00h
  • Zameraniw workshopu je na rýchle obchodovanie s kryptomenami
  • Lektormi workshopu sú Jan Čuraj a Michal Majzlík
  • Workshop je určený pre začiatočníkov aj pokročilých
  • V cene workshopu je obed a priebežne občerstvenie
  • Tešiť sa môžeš na množstvo darčekov a súťaží

Poznaj kryptomenovú komunitu a nauč sa obchodovať

Hoci workshop bude až v sobotu, Crypto Kingdom plánuje neoficiálne stretnutie už v piatok, s úmyslom, aby sa komunita lepšie spoznala. V sobotu následne začne vzdelavácia nálož v obchodovaní kryptomien. Celý workshop začne krátkou teóriou o štýloch a možnostiach obchodovania a následne sa presunie do praktickej časti obchodovania. Workshop je koncipovaný interaktívne s individuálnym prístupom. Ak chcete začať s obchodovaním kryptomien, tento workshop ťa môže posunúť vpred.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Neprepásni voucher na 25% slevu

Čitateľom Kryptonovinky sme ponúkli možnosť využiť 25% zľavu na náš trading workshop. Zľavu aktivuješ kliknutím SEM a zároveň tam nájdeš program workshopu a ďalšie dôležité informácie.

Jan a Mike sa na vás tešia v Olomouci.

(PR článok)

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.