Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kryptopeňaženka a zmenáreň podporujúca 20 kryptomien a 50 fiatových mien je na svete!

Článok

Abra
Abra

Spoločnosť Abra prináša prvú multifunkčnú kryptopeňaženku a zmenáreň, ktorá podporuje 20 rôznych kryptomien a až 50 fiatových mien.

Zahŕňa tak služby zmenárne vo všetkých 70 menách, prostredníctvom ktorých môžu ľudia nakupovať, predávať alebo “uskladňovať” kryptomeny v rámci tejto aplikácie.

Zaradenie kryptomien do tejto aplikácie potvrdili viaceré spoločnosti. ,,Sme veľmi radi, že vidíme XRP ako súčasť mobilnej peňaženky a zmenárne Abra, čo prispieva k pokračujúcej dynamike rastu globálnej likvidity XRP,” znelo v oficiálnom vyhlásení Ripple na Twitteri.

K aplikácií sa vyjadril na Twitteri aj zakladateľ Litecoinu Charlie Lee: ,,Abra si vybrala Litecoin pred Bitcoin Cash pretože Litecoin je bezpečnejší a dodržiava plán škálovateľnosti systému Bitcoin.”

Na peňaženku Abra je možné odoslať BTC, alebo fiat menu bankovým prevodom alebo pomocou kariet, ktoré podporujú American Express. V prípade odoslania BTC sa vyžaduje len telefónne číslo. Žiadne ďalšie údaje v rámci KYC (poznaj svojho klienta) nie sú potrebné. Podpora pre depozit za pomoci Litecoinu (LTC) a Ethereum (ETH) by mala byť dostupná už čoskoro.

Jednou z najlepších vlastnosti aplikácie je, že v nej nie sú účtované žiadne transakčné poplatky pri výmene jednotlivých mien.

Nevýhodou je, že služba zatiaľ funguje len ako Android a iOS aplikácia. Webové rozhranie sa však pripravuje. V ponuke je zatiaľ trinásť kryptomien a ďalších sedem by malo byť pribudnúť už v najbližších dňoch.

Podporované kryptomeny na Abra

Aktuálne kryptomeny v ponuke:
Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Golem, Litecoin, OmiseGO, Qtum, Ripple, Vertcoin, Zcash, Dogecoin

Čoskoro pribudnú:
Bitcoin Gold, Stellar Luments, DigiByte, Augur, Status, Stratis, 0x

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.