Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

6 vecí, ktoré posunú Ethereum podľa Erica Connera na nový level

Článok

Ethereum
Ethereum

Vedúci produktového oddelenia spoločnosti Gnosis Eric Conner vymenoval šesť významných fundamentálnych faktorov, ktoré výrazným spôsobom ovplyvnia napredovanie a úspech kryptomeny Ethereum v strednodobom až dlhodobom horizonte.

Connoer poznamenal, že by počas nasledujúcich 12 mesiacov môže Ethereum dosiahnuť úspech v týchto 6 bodoch:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  • Výrazný nárast decentralizovaného financovania (DeFi)
  • Riešenie pre ochranu súkromia a osobných údajov na mainnete
  • Škálovanie na druhej vrstve blockchainu
  • Spustenie Ethereum 2.0
  • Špičková monetárna politika na Ethereum 2.0
  • Úsilie konkurencie dorovnať sa pokroku Ethereum

Decentralizované financovanie (DeFi) zaznamenalo v poslednom roku výrazný pokrok. Údaje z DefiPulse naznačujú, že v DeFi aplikáciách je aktuálne zamknutých 3,1 milióna Etherov, čo v čase písania článku zodpovedá 589 miliónom dolárov. Aby však DeFi fungovalo bez problémov, čo zahŕňa všetky finančné služby vrátane pôžičiek, platieb, derivátov, tak spustenie Ethereum 2.0 a zlepšenie monetárnej politiky zohrajú najdôležitejšiu úlohu.

Škálovateľnosť je dôležitá, pretože v prípade DeFi sú dôverné informácie, ako napríklad platobné údaje, spravované v blockchaine. S rastúcim počtom používateľov by mohlo dôjsť k preťaženiu siete, čo by spôsobilo jej upchatie. Vylepšenia monetárnej politiky a Ethereum 2.0 sú pre mnohých investorov najťažšie pochopiteľné veci týkajúce sa vývoja tohto ekosystému. Podľa Erica Connera však budú pre úspech veľmi potrebné najmä v prípade rapídneho zvýšenia záujmu o DeFi.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.