Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

48hodinová akcia Binance: Nulové poplatky za nákup kryptomien kartami VISA a MasterCard!

Článok

akcia binance
Bianance Czech & Slovak FB

Ak sa chystáte na nákup kryptomien, no stále váhate, či je ten ideálny čas, tak minimálne z pohľadu poplatkov, ktoré s takýmto nákupom súvisia, taký čas nastal práve teraz. A to obzvlášť v prípade, že to chcete urobiť rýchlo a jednoducho.

Na najväčšej kryptomenovej burze Binance, na ktorej môžete okrem stoviek iných kryptomien kúpiť samozrejme aj Bitcoin, Ethereum, Cardano, Polkadot, XRP, Chainlink, Elrond, Litecoin, Binance Coin, DogeCoin či UNI, totiž práve prebieha 48 hodinová akcia, v rámci ktorej ak použijete na nákup kryptomien na Binance platobné debetné alebo kreditné karty od VISA alebo MasterCard, nebudete platiť za nákup žiadne poplatky.

Akcia platí len od 17. marca 2021 od 7 hodiny ráno (CET) do 19. marca 2021 [07:00] AM (CET). Všetky podmienky nájdete tu.

Akcia platí pre nákup kryptomien:

  • 1INCH, AAVE, ADA, ATOM, AVA, AVAX, BAKE, BAT, BCH, BNB, BTC, BTT, BUSD, CAKE, CHZ, COMP, DAI, DASH, DOGE, DOT, EOS, ETC, ETH, FIO, GRT, IDEX, LINK, LTC, LUNA, MATIC, MKR, NPXS, OMG, ORN, SNX, SOL, SXP, TRX, USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, XTZ, YFI, ZEC, ZIL

Nezabudnite využiť aj našu 20% zľavu na poplatky za obchodovanie

Zároveň vás upozorňujeme, že ak na Binance ešte nemáte vytvorený účet, využite náš registračný link s doživotnou 20% zľavou na poplatky za obchodovanie priamo na tejto burze. Je to najvyššia možná zľava, ktorú vám vieme ponúknuť a časom ju určite oceníte.

A čo vývoj na trhu?

Či je práve teraz ideálny čas nakupovať kryptomeny vám naozaj nevieme povedať. Nikto nevie garantovať, akým smerom sa bude trh vyvíjať v nasledujúcich dňoch či mesiacoch. Ak však chcete do kryptomien naozaj investovať, teraz môžete pri kombinácii akcie Binance a nášho registračného linku nejaké tie peniažky naozaj ušetriť.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.