Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

40% zľava na Crypto Kingdom signály končí!

Článok

cryptokingdom
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com
PR článok

Možno ste už postrehli, že najlepšia signálna skupina Mike Crypto Group prešla pod krídla kryptomenovej skupiny Crypto Kingdom a zaplnila tak ich produkt signálmi. Na základe tejto spolupráce sme dali možnosť novým záujemcom získať strieborné členstvo so 40% zľavou. Táto akcia platí len do 30.6.2019.

V júni sme sa sústredili na výsledky

S menšou nadsázkou môžeme povedať, že sa nám v tomto mesiaci podarilo všetko, na čo sme v rámci tradingu siahli a poslali našim členom.

Prvá polovica mesiaca patrila jednoznačne signálom na altcoiny k Bitcoinu, kde sme členom vygenerovali v priemere 20% na každý poslaný signál. Tým to naši členovia rozmnožili svoje mince Bitcoinu na krátkodobých pohyboch altcoinov.

Pozri si naše výsledky signálov na altcoinech! Všetko je transparentne.

V druhej polovici mesiaca sme ukončili naše signály a dali našim členom informácie, že majú držať len Bitcoin. Nielen že sme teda rozšírili mince Bitcoinu, potom Bitcoin vystrel aj o 40%. Toto nám vyšlo úplne dokonale. Naši členovia zarobili za celý mesiac dvojsečne a my tiež, pretože signály skutočne aj obchodujeme.

Pozri sa na naše zisky pri raste Bitcoinu.

V júli sa budeme maximálne venovať komunite

Aj napriek absolútne rozbehnutému Bitcoinu si myslím, že by sa mali kryptomeny na nejaký čas stabilizovať a upokojiť, aby nabrali ďalší dych.

My tento čas budeme tráviť vývojom našej komunitnej časti. V prvom rade by sme radi boli našim členom bližšie, preto bude spustený trejderský chat na Telegrame, kde budeme riešiť obchody live. Pridáme aj ďalšie streamy z priebehu našich obchodov. V druhej fáze budeme do backofficu pridávať lepšie intuitívne prostredie pre začiatočníkov. K tomu pribudnú dva nové kurzy na harmonické patterny a psychológiu tradera.

A možno to najlepšie a najzaujímavejšie pre členov. Budeme plánovať CryptoSession pravdepodobne v Turecku pre obmedzený počet ľudí, pretože tieto akcie robievame každý rok pravidelne. Človek potom uvidí, ako je možné tradovať odkiaľkoľvek na svete a sledovať tradera live.

Čo obsahujú Crypto Kingdom signály?

 • Video-návody pre začiatočníka od A do Z
 • 24hodinový support pre Teba
 • 10-30 singnálov mesačne s daným vstupom a výstupom
 • Signály riadime aj v priebehu a o všetkom Ťa informujeme
 • V signáloch rozširujeme počet mincí Bitcoinu
 • Sami signály obchodujeme a prezentujeme naše výsledky
 • Denné analýzy altcoinov vo videu
 • Denné analýzy Bitcoinu vo videu
 • Video rozloženie nášho portfólia
 • Prístup do vzdelávacieho kanála
 • Live streamy z obchodovania
 • Rozbory ICO coinov každý týždeň
 • Prístup k najväčšej komunite na CZ / SK scéne

Ako bonus zadarmo dostaneš k členstvu 10 hodín trading univerzity a 80 stranový ebook o investovaní do kryptomien. A ešte navyše ziskové stratégie obchodovania, ktoré ti dajú základný prehľad o tom, aké stratégie používame pre náš ziskový trading.

Všetko dostávaš do mobilu vďaka našej vlastnej aplikácii. V aplikácii potom jedným klikom kúpiš a druhým klikom predáš danú kryptomenu v našom signále. Všetko je veľmi jednoduché a intuitívne pre používateľov. Náš dlhodobý priemerný zisk na signál je 20,1%!

40% zľava na signály končí do 48 hodín, nezmeškaj túto akciu a zarob s nami na ďalšej altseason.

ck-akcia

(PR článok)

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne