Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

40% zľava na Crypto Kingdom signály končí!

Článok

cryptokingdom
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com
PR článok

Možno ste už postrehli, že najlepšia signálna skupina Mike Crypto Group prešla pod krídla kryptomenovej skupiny Crypto Kingdom a zaplnila tak ich produkt signálmi. Na základe tejto spolupráce sme dali možnosť novým záujemcom získať strieborné členstvo so 40% zľavou. Táto akcia platí len do 30.6.2019.

V júni sme sa sústredili na výsledky

S menšou nadsázkou môžeme povedať, že sa nám v tomto mesiaci podarilo všetko, na čo sme v rámci tradingu siahli a poslali našim členom.

Prvá polovica mesiaca patrila jednoznačne signálom na altcoiny k Bitcoinu, kde sme členom vygenerovali v priemere 20% na každý poslaný signál. Tým to naši členovia rozmnožili svoje mince Bitcoinu na krátkodobých pohyboch altcoinov.

Pozri si naše výsledky signálov na altcoinech! Všetko je transparentne.

V druhej polovici mesiaca sme ukončili naše signály a dali našim členom informácie, že majú držať len Bitcoin. Nielen že sme teda rozšírili mince Bitcoinu, potom Bitcoin vystrel aj o 40%. Toto nám vyšlo úplne dokonale. Naši členovia zarobili za celý mesiac dvojsečne a my tiež, pretože signály skutočne aj obchodujeme.

Pozri sa na naše zisky pri raste Bitcoinu.

V júli sa budeme maximálne venovať komunite

Aj napriek absolútne rozbehnutému Bitcoinu si myslím, že by sa mali kryptomeny na nejaký čas stabilizovať a upokojiť, aby nabrali ďalší dych.

My tento čas budeme tráviť vývojom našej komunitnej časti. V prvom rade by sme radi boli našim členom bližšie, preto bude spustený trejderský chat na Telegrame, kde budeme riešiť obchody live. Pridáme aj ďalšie streamy z priebehu našich obchodov. V druhej fáze budeme do backofficu pridávať lepšie intuitívne prostredie pre začiatočníkov. K tomu pribudnú dva nové kurzy na harmonické patterny a psychológiu tradera.

A možno to najlepšie a najzaujímavejšie pre členov. Budeme plánovať CryptoSession pravdepodobne v Turecku pre obmedzený počet ľudí, pretože tieto akcie robievame každý rok pravidelne. Človek potom uvidí, ako je možné tradovať odkiaľkoľvek na svete a sledovať tradera live.

Čo obsahujú Crypto Kingdom signály?

 • Video-návody pre začiatočníka od A do Z
 • 24hodinový support pre Teba
 • 10-30 singnálov mesačne s daným vstupom a výstupom
 • Signály riadime aj v priebehu a o všetkom Ťa informujeme
 • V signáloch rozširujeme počet mincí Bitcoinu
 • Sami signály obchodujeme a prezentujeme naše výsledky
 • Denné analýzy altcoinov vo videu
 • Denné analýzy Bitcoinu vo videu
 • Video rozloženie nášho portfólia
 • Prístup do vzdelávacieho kanála
 • Live streamy z obchodovania
 • Rozbory ICO coinov každý týždeň
 • Prístup k najväčšej komunite na CZ / SK scéne

Ako bonus zadarmo dostaneš k členstvu 10 hodín trading univerzity a 80 stranový ebook o investovaní do kryptomien. A ešte navyše ziskové stratégie obchodovania, ktoré ti dajú základný prehľad o tom, aké stratégie používame pre náš ziskový trading.

Všetko dostávaš do mobilu vďaka našej vlastnej aplikácii. V aplikácii potom jedným klikom kúpiš a druhým klikom predáš danú kryptomenu v našom signále. Všetko je veľmi jednoduché a intuitívne pre používateľov. Náš dlhodobý priemerný zisk na signál je 20,1%!

40% zľava na signály končí do 48 hodín, nezmeškaj túto akciu a zarob s nami na ďalšej altseason.

ck-akcia

(PR článok)

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.