Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

17 nových kryptomien, ktoré môžu pribudnúť na Coinbase

Článok

coinbase-altcoiny
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia kryptomenová zmenáreň na svete Coinbase s centrálou v americkom San Franciscu, oznámila, že bude podporovať pripravovanú kryptomenu Telegramu GRAM a tiež zvažuje pridanie 16 ďalších nových kryptomien.

Coinbase o svojich plánoch tradične informovala na svojom blogu, kde uviedla, že jej cieľom je podporovať všetky kryptomeny, ktoré spĺňajú technické štandardy a potrebné regulačne nároky. Cieľom Coinbase je, aby jej ponuka pokrývala v budúcnosti minimálne 90% celkovej trhovej kapitalizácie trhu s kryptomenami.

Na zozname altcoinov, ktoré aktuálne sleduje a zvažuje ich pridanie do ponuky sa nachádzajú kryptomeny Avalanche, Celo, Chia, Coda, Dfinity, Filecoin, Handshake, Kadena, Mobilecoin, NEAR, Nervos, Oasis, Orchid, Polkadot, Solana, Spacemesh a Telegram. Ak vám tieto kryptomeny nie sú známe, neznamená to, že ste absolútne stratili prehľad o aktuálnom trhu. Ide totiž o projekty, ktoré ešte neboli spustené.  Zaujímavé je, že Coinbase ich takýmto spôsobom spropagovala ešte pred oficiálnym príchodom na burzy.

Ktoré TOP altcoiny chýbajú?

Napriek tomu, že Coinbase zvažuje zalistovanie nových nádejných projektov, niektoré popredné altcoiny v jej ponuke stále chýbajú. Podľa trhovej kapitalizácie je najhodnotnejšou kryptomenou, ktorá na Coinbase  ešte nie je, Binance Coin. Ide o natívny token konkurenčnej burzy Binance, čo môže byť dôvodom, prečo doposiaľ nedošlo k jeho podpore. Na pridanie však čakajú napríklad aj Cardano, Monero, Tron či IOTA. Minimálne v prípade Cardano a IOTA je dosť prekvapujúce, že stále nedošlo k dohode medzi predstaviteľmi týchto projektov a americkou zmenárňou, kým v prípade Tronu môže byť problémom kontroverzný líder projektu Justin Sun.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne