Crypto Kingdom

Trading skupiny > Crypto Kingdom

cryptokingdom

Základné údaje

Webová stránka: cryptokingdom.cz
Telegram: t.me/cryptokingdom_cz
YouTube: Crypto Kingdom CZ
Mail: info@cryptokingdom.cz
Facebook: facebook.com/cryptokingdomcz/

Základný popis

Crypto Kingdom je jednou z prvých trading skupín zameraných na kryptomeny na československom trhu. Zameriava sa na aktívny trading kryptomien, ich mining (ťažbu), ale aj vzdelávanie.

,,Sme najväčšou komunitou kryptonadšencov na československej scéne. Sami sme boli začiatočníci. Teraz sa však snažíme my túto cestu uľahčiť tebe a byť mostom, ktorý ľudí prepojí so svetom kryptomien. Zároveň sme stabilným partnerom pre skúsených investorov a traderov,“ popisuje svoje služby na oficiálnych stránkach. 

Orientácia na trhy

kryptomeny – áno
forex – áno
indexy – áno
komodity  – áno

Video prezentácia skupiny & referencie

Produkty

Kurzy

Kryptomilionár – zadarmo
8 denný kryptomenový tréning, ktorý vám príde do mailu alebo messengeru. 

Spoznaj kryptomenovú komunitu a maj všetky informácie – zadarmo
Kurz, ktorý vás prevedie krok za krokom kryptomenovým svetom, aby ste získali základne, no dôležité informácie o tejto technológii.

Kurz technickej analýzy – platený kurz k signálom
10 hodín kvalitne spracovaných videí o tom, ako sa naučiť obchodovať vrátane riadenia peňazí a psychológie. Kurz je k dispozícii zadarmo v prípade objednávky strieborných alebo zlatých signálov. 

Kurz ziskových strategii – platený kúrz k sigálom
Niekoľko tipov stratégii, ktoré Crypto Kingdom používa pre ziskové signály. Kurz je k dispozícií zadarmo pri objednávke strieborných alebo zlatých signálov.

Sekcie začiatočník & návody zadarmo
Desiatky videí o tom, ako začať s kryptomenami, praktické ukážky obchodovania na burzách, fungovania hardvérovej peňaženky Trezor a mnoho ďalšieho.

Produkt obchodné Signály

Štartovací a najznámejší produkt Signály funguje na princípe zasielania obchodných signálov priamo od traderov Crypto Kingdom. ,,Povieme ti, kedy kryptomenu kupujeme a kedy ju predávame. Vy riadite všetko jedným klikom zo svojho mobilu,“ vysvetľujú princíp fungovania tohto produktu. Jeho súčasťou je prístup do livechatu s tradermi a zároveň mnoho manuálov a návodov, ako s kryptomenami začať.

Workshopy

Crypto Kingdom organizoval doposiaľ dva trading workshopy v Prahe a v Olomouci, ktoré mali kapacitu 30 ľudí a boli vypredané. Zatiaľ neplánujú žiadne ďalšie. 

E-booky

76 stranový ebook od štyroch odborníkov, ktorí porovnávajú medzi sebou klasické investičné inštrumenty s kryptomenami. Ebook obsauje 21 odborných zdrojov. 

Aplikácia

Vlastná aplikácia s názvom Beacoin, ktorá má uľahčiť obchodovanie produktu Signály. ,,Jedným klikom nakúpiš, druhým klikom predáš danú kryptomenu podľa našich traderov,“ vysvetľuje princíp jej fungovania Crypto Kingdom. 

Ďalšie služby

  • Môžete sa stač členmi Telegram skupiny, kde Crypto Kingdom posiela čerstvé informácie z prostredia kryptomien
  • FB skupina, která ma takmer 8 000 členov, ktorí vám môžu pomôcť s problémami v rámci kryptomien

Ostatné produkty

Mining s Crypto Kingdom – tažba kryptomien

Crypto kingdom nakupuje superpočítače a tvrdí, že sa postará o ziskovú ťažbu kryptomien. ,,Získáš obrovský náskok vďaka nášmu exkluzívnému ťažobnému laboratóriu pre najnáročnejších. Takmer ako jediný na CZ a SK scéne sme aj v najhoršom období trhu boli rentabilní,“ uvádza CK v popise produktu. 

HODL

Produkt, ktorý je podľa Crypto Kingdom určený pre tých, ktorí nemajú čas na aktuálne obchodovania. V rámci produktu HODL ponúkajú monitorované portfólio, ktoré je napojené na veľké magazíny s aktuálnymi informáciami.  

ASP

ASP opisuje Crypto Kingdom ako VIP produkt pre náročných členov, ktorí hľadajú neobmedzenú podporu pre obchodovanie kryptomien s vysokým kapitálom. Produkt obsahuje prístup ku kryptomenovým robotom.

Ceny služieb

Aktuálny cenník služieb Crypto Kingdom nájdete tu.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Ak chcete obnoviť heslo, zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu.