Sme aj na sociálnych sieťach

Upozornenie na riziko

Poučenie

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť. Ak sa rozhodnete investovať do kryptomien akoukoľvek formou, je to vaše rozhodnutie, preto sa uistite, či rozumiete všetkým možným rizikám. Za rizikové možno považovať aj investovanie do iných trhov a preto platí opäť to isté. Nikdy neinvestuje peniaze, ktoré by ste si nemohli dovoliť stratiť.

Nie sme investičným poradcom

Upozorňujeme, že prevádzkovateľ a ani redaktori portálu kryptonovinky.sk nie sú investičnými poradcami, brokermi ani maklérmi. Články, návody a recenzie na tejto stránke sú určené len na vzdelávacie účely a nie sú investičnou radou. Kryptonovinky.sk sú len informačnou stránkou a nevykonávajú služby súvisiace s investičným alebo finančným poradenstvom.

Portál kryptonovinky.sk zároveň neposkytuje a neponúka žiadne služby za odplatu, nepredáva žiadne obchodné signály alebo obchodný softvér. Informácie, ktoré sú zverejnené na stránke kryptonovinky.sk boli vytvorené na základe osobných skúsenosti redaktorov tohto portálu.

Vaša investícia je v ohrození

UPOZORNENIE: CFD ako pákové investičné nástroje a opcie zahŕňajú vysokú mieru rizika pre Váš kapitál, pretože ceny sa môžu pohybovať rýchlo proti Vám. Vysoké riziko zahŕňajú i akcie a ETF. Straty môžu dosiahnuť celkovú výšku prostriedkov na obchodnom účte. Tieto produkty nemusia byť vhodné pre všetkých investorov, preto sa uistite, že rozumiete riziku a vyhľadajte nezávislú radu.

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami dochádza k finančným stratám na 74 % až 89 % účtov retailových investorov. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.

Propagácia spoločností

Na stránke kryptonovinky.sk môžete nájsť články, recenzie a návody o kryptomenových zmenárňach, burzách a brokeroch, ktorí ponúkajú možnosť kúpy alebo obchodovania s kryptomenami. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za konanie týchto spoločností. Redakcia kryptonovinky.sk uvádza o týchto spoločnostiach informácie voľne dostupné na internete a s vierou, aby oboznámila čitateľov o produktoch týchto firiem, ich plusoch aj mínusoch. Kým zvolíte produkty týchto spoločností urobte si vlastný prieskum najlepšie z viacerých zdrojov. Za vašu investíciu beriete zodpovednosť vy, informácie na tejto stránke sú len informačné a nemusia byť aktuálne.

Informácia pre čitateľov / Informace pro čtenáře

SK: Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu., ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

CZ: Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.

-

Upozornenie / Upozornění

SK: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

CZ: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailové investory přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

SK: Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.
CZ: Více informací o možných rizicích náleznete zde.

-

Kryptonovinky.sk © 2019
Kryptonovinky.com © 2019

Tvorba web stránok - TOSTAD.sk

-